Direct een afspraak inplannen?

TRAINEN EN BEWEGEN BIJ INNOVATE PERSONAL TRAINING

Je wilt maximaal/realistisch resultaat, en bent hier bereid voor om een commitment af te leggen. Je wilt heldere afspraken en iemand die over jouw schouder meekijkt. Je bent bereid 2 keer per week te trainen, jouw voedingspatroon aan te passen, (gedrags)coachingsessies te volgen en zo voor maximaal resultaat te gaan!

Afspraak plannen
innovate-personal-training-trainen

PERSONAL TRAINING

  • Je bent de reguliere sportschool waar je amper geholpen wordt zat.
  • Er wordt gelet op je houding, en we maken concrete afspraken.
  • Volledig afgestemd op jouw wensen, strikte opvolging qua trainen en voeding.
  • Er wordt altijd een pakket samengesteld in samenspraak, welke voeding, training en (gedrags)coaching bevat.
Lees meer
innovate-personal-training-bewegen

Personal group training

  • Wegens Corona ONLINE.
  • Trainen in groepsverband (maximaal 8 mensen).
  • Wekelijks variërende lessen.
  • Totale (functionele) lichaamstraining.
  • Groepsmotivatie.
  • Personal training in groepen voor een gereduceerd tarief.
  • Er wordt altijd een pakket samengesteld in samenspraak, welke voeding, training en (gedrags)coaching bevat.
  • Exclusieve PRO app; trainings en voeding schema’s, voortgang bijhouden, tips en tricks.
  • Optionele 15 minuten evaluatie per kwartaal (geen gedragscoaching).
Lees meer
Personal training na zwangerschap

Personal training voorbereidingstraject

  • Wegens Corona ONLINE.
  • Gat opvullen tussen vanuit rust starten en gelijk personal training volgen.
  • Zekerheid voor zowel de klant als de Personal Trainer dat personal training verantwoord is.
  • Aan het eind van het PT READY traject is de belastbaarheid van de klant beter inzichtelijk en kunnen toekomstige PT/Groeps sessies beter afgestemd worden.
  • Tijdens het PT READY traject krijgt je huiswerk oefeningen en kennis aangereikt die ook na het PT READY traject toepasbaar blijft.
Lees meer
zakelijk-bootcamp

Zakelijke trajecten

  • Wegens Corona ONLINE.
  • Zakelijke bootcamps in-company of in onze studio.
  • Workshops en lezingen op leefstijl en werk gebied.
  • Hoe meer collega’s hoe minder de kosten.
  • Zakelijk aftrekbaar.
  • Combineerbaar met traject ondernemer/eigenaar.
Lees meer

Romeo geeft duidelijke uitleg over voeding en ook de hoe en wat en waarom wel en waarom niet.. zeer gedreven en positief persoon die weet waar hij over praat en wat hij doet !!

Kabouter Remco Avatar Kabouter Remco

Goede begeleiding. Niet meer of minder dan nodig is en het resultaat zal niet van Romeo afhangen maar van jezelf. Voedingsadviezen zijn prima, goede afstemming en op maat gemaakt. Geldt trouwens ook voor de trainingsschema's, mijn conditie is in twee maanden enorm verbeterd en ik zit strakker in mijn vel dan in jaren. Belangrijker nog, ik voel me sterker en gezonder. Thanks en op naar het volgende schema over een maandje of twee.

Olaf van der Tier Avatar Olaf van

Gedreven met passie, dik 5 sterren verdiend!

Levi Oranje Avatar Levi Oranje

Iemand die weet waar hij mee bezig is! Enthousiast en gedreven.

Sabine de Kraker-Richard Avatar Sabine de

Succes verhalen!